МоваУкраїнська
Категорії

1 фото

Опис

Одиниця виміру: 1 л.
Розфасовка: флакон - 1 л.

Розчин жовтуватого кольору.
Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
енрофлоксацин -100 мг.
Допоміжні речовини: гідроксид натрію, диметилсульфоксид, гліцерин, вода очищена.
Фармакологічні властивості
Енрофлоксацин належить до антибіотиків хімічного класу фторхінолонів. Механізм його бактерицидної дії пов'язаний з пригніченням субодиниці А ДНК-гідрази (топоізомераза II) бактерії, що блокує процес суперспералізації молекули ДНК. У грампозитивних бактерій, цей процес впливає на топоізомеразу IV, а не на топоізомеразу II. При цьому блокуються розмноження, транскрипція та рекомбінаційні процеси у ДНК бактерії. Енрофлоксацин також впливає на нерухому фазу бактерії, змінюючи фосфоліпідну проникливість зовнішньої мембрани клітинної стінки
Енрофлоксацин проявляє бактерицидну дію проти більшості патогенних грампозитивних і грамнегативнкх бактерій і різних видів мікоплазм. Він ефективний проти таких мікроорганізмів, як: Mycoplasma spp., Е. coli, Salmonella spp., Campylobacter spp., Haemophilus spp., Pasteurela spp., Bordetella spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Klebsiella spp., Proteus spp., Vibrio parahaemolyticus, Staphylococcus aureus, Streptococcus (В, С, E), Enterococcus spp.
Застосування
Телята до 3 місяців: лікування тварин,-хорих на колідіарею, колісептицемії, сальмонельозу, стафілококової інфекції, мікоплазмозу, бронхопневмонії, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.
Свині: лікування тварин, хворих на пастерельоз, ензоотичну пневмонію, бронхопневмонію, колідіарею, колісептицемію, сальмонельоз, атрофічний риніт, мастит, метрит, агалактію, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.
Свійська птиця (кури-бройлери, родинні пари, ремонтний молодняк, індики): лікування птиці, хворої на мікоплазмоз, колібацильоз, пастерельоз, інфекційний пташиний риніт, сальмонельоз, стафілококоз і кампілобактеріоз. спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.
Собаки і коти: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, травного каналу та сечостатевої системи, спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Коментарі Добавити

Додати коментар
Немає поки що коментарів. Прокоментуйте першим!

Зв'язатися по е-mail

Закрити
  *
  поля мають бути заповнені

  Швидкий контакт

  Закрити

   Інформація продавця

   Seller's picture
   Приватна персона
   Дата реєстрації 03/07/2019

   Місцезнаходження продавця

   Украина, Киевская, Киев

   Е-mail продавця

   Закрити
   .
   - Ви не можете копіювати і вставляти пошту, потрібно набрати
   - не надсилати спам
   - задавайте тільки питання, які відносяться до даного продукту
   - не будьте грубими
   Вітаю! Увійти більше..
   Головна Пошук Мої уподобання Мій акаунт Мої сповіщення Персональні дані Мої оголошення Пишіть нам
   Уточніть пошук
   Ключове слово
   Категорія
   Місцезнаходження

   Країна

   Область

   Місто

   Фото
   Ціна

   Ціна:

   -
   Додатково