МоваУкраїнська
Категорії

Про нас

porukam.kiev.ua – сучасний сайт безкоштовних оголошень, створений з турботою про користувачів, які цінують миттєвий обмін даними. Він надає відразу кілька унікальних можливостей для тих, хто хоче ефективно розмістити своє оголошення або рекламу.

Перш за все, це перший в Україні ресурс, що дозволяє опублікувати оголошення на сайті і ЕКСКЛЮЗИВНО продублювати його в київській газеті, розрахованій на масову аудиторію – «Столиця» (http://stolyca.com.ua). Детальніше про цю можливість ви можете прочитати в розділі «Платні послуги».

Хоча сайт перш за все орієнтований на киян, безкоштовно розміщувати інформацію на ньому можуть жителі всіх областей України i зарубіжжя.

Спеціально для іноземців ми переклали назви розділів і призначення сервісів англійською мовою. Жителі України можуть вибрати зручну для них мову інтерфейсу – російську або українську.

Сайт пропонує відразу декілька видів швидкого зв'язку: автоматичний набір телефонного номера (потрібно клікнути на відповідну іконку), по е-mail, а також за допомогою просунутого месенджера – служби миттєвих повідомлень в реальному часі. Мессенджер має декілька унікальних функцій. Зокрема, він дозволяє після контакту з покупцем/продавцем оперативно, в один клік, відреагувати на зовнішній запит за допомогою маркерів «Прийнято», «Під питанням», «Відхилено», «Згода».

Нарешті, що напевно позитивно оцінять користувачі, сайт дозволяє розміщувати рекордний обсяг інформації  – до 5000 символів тексту в одному оголошенні та до 24 світлин.

Сподіваємося, Ви оціните всі можливості нашого сайту – як безкоштовні, так і платні, що сприяють купівлі та продажу товарів і послуг. Будемо раді вислухати думки про ефективність роботи сайту: vish.ua1966@gmail.com.

По руках?

Вітаю! Увійти більше..
Головна Пошук Мої уподобання Мій акаунт Мої сповіщення Персональні дані Мої оголошення Пишіть нам
Уточніть пошук
Ключове слово
Категорія
Місцезнаходження

Країна

Область

Місто

Фото
Ціна

Ціна:

-
Додатково