МоваУкраїнська
Категорії

Платні сервіси

Скориставшись преміум-послугами, що пропонує наш сайт, Ви можете різко підвищити ефективність Вашого оголошення.

При публікації оголошення (а також в спеціальному сервісі «Преміум послуги» Вашого аккаунта) Ви можете вибрати будь-який з кількох преміум-статусів для Ваших оголошень. Вони активуються натисканням на кнопки «ЕксПРЕС», «Підняти в ТОП», «Виділити КОЛЬОРОМ».

ЕксПРЕС

ЕксПРЕС – цей статус забезпечує публікацію Вашого оголошення на головній сторінці сайту.

Важливо! Оголошення та фото, що суперечать Угоді з користувачем (див. розділ «Умови використання сайту») не публікуються.

Умови публікації оголошень, що перевищують зазначений обсяг, обговорюються з рекламною службою газети «Столиця».

Термін дії послуги: 7 днів.

Ціна послуги: 100 ГРН.

Підняти в ТОП

Підняти в ТОП – ця опція переміщує Ваше оголошення вверх по списку і робить його перегляд користувачами сайту першочерговим. Розмістивши оголошення в ТОПі, Ви отримаєте значно БІЛЬШЕ ПЕРЕГЛЯДІВ і успішних комерційних контактів!

Термін дії послуги: 7 днів.

Ціна послуги: 20 ГРН.

Виділити КОЛЬОРОМ

Виділення КОЛЬОРОМ – ця опція візуально виділяє Ваше оголошення серед інших і за рахунок цього ПРИВЕРТАЄ до нього додаткову УВАГУ користувачів сайту. Яскравий жовтий колір, відповідно до психології сприйняття кольору, сприяє успішним продажам. Термін дії послуги: 7 днів.

Ціна послуги: 10 ГРН.

Зверніть увагу!

Безкоштовне дублювання оголошення в масовій київській газеті «Столиця» збільшує ефективність Вашого оголошення в декілька разів. Ця газета тиражем до 300 000 прим. безкоштовно розповсюджується в Києві на станціях метро, ​​ перехрестях, в спортивних і фітнес-клубах, торгових і ділових центрах, аптечних мережах, ресторанах. Газета не залежить від реалізації в роздрібній торгівлі, весь тираж на 100% потрапляє в руки читачів.

Важливо! Обсяг оголошення, що безкоштовно публікується в газеті «Столиця», не повинен перевищувати 250 знаків з пробілами, заголовка – 30 знаків. З оголошенням може бути опубліковано 1 фото 18х18 мм. Оголошення, що перевищують цей стандарт, не публікуються. Фото, яке не відповідає формату, може бути пропорційно змінено. Оголошення та фото, що суперечать Угоді з користувачем (див. Розділ «Умови використання сайту») не публікуються.

Умови публікації оголошень, що перевищують зазначений обсяг, обговорюються з рекламною службою газети «Столиця».

Вітаю! Увійти більше..
Головна Пошук Мої уподобання Мій акаунт Мої сповіщення Персональні дані Мої оголошення Пишіть нам
Уточніть пошук
Ключове слово
Категорія
Місцезнаходження

Країна

Область

Місто

Фото
Ціна

Ціна:

-
Додатково